Achilles Lastik

bilhassa tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihsel oldukça talep çekimli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları itibarı ile büyük bir ciddiyet taşımaktadır. En az tarihi kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan şirketler içinde yer almakta olan Achilles, çağımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan temel etken sektöre yeni giriş oluşturan şirketlerin içine düştüğü büyük hatalardan bir tanesi olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. bilhassa yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın ünlü markaları arasında yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi yönünden imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill diğer üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları arasında en meşhur olanıdır. Bu bir hale etki eden temel etken elbette diğerlerinin üretmekte bulunduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en çok performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle değişik hava şartları ve değişik zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

çoğunlukla drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu ucuz fiyatlarına, enfazla performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı dizi epey bir dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla birlikte Achilles oto lastik fiyatlarının hesaplı alternatifler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.