Dunlop Geomax MX-33

Dunlop Geomax MX-33 KTM ve Husqvarna’nın Orijinal Ekipmanı Oldu

Dunlop’un çok yönlü Geomax MX-33 motosiklet lastiği, KTM ve Husqvarna’nın 2021 serilerinde yer alacak her motosiklet için orijinal ekipman olarak seçildi. Dunlop motosiklet lastikleri, dünya çapında gerçekleşen en üst düzey motokros yarışları kapsamında performansını kanıtladı. Dunlop Geomax MX-33, KTM 450 SX-F’den KTM 125 SX’e kadar tüm 2021 SX serisi için tedarik edilecek. Geomax MX-33; aynı zamanda; Husqvarna FC 450 dâhil olmak üzere Husqvarna’nın tüm 2021 serisinde kullanılacak.

Dunlop Geomax MX-33 Çok Yönlü Performans Sunuyor

Dunlop Geomax MX-33, benzersiz ve çok yönlü performansı ile kapsamlı testlerin ardından her iki motokros üreticisi tarafından da tercih edildi. Dunlop Geomax MX-33; yumuşak, çamurlu ve orta düzey araziler için tasarlansa da sürücülerin motosikleri ile sınırları zorlamalarını sağlamak için farklı zemin koşullarında da kullanılabiliyor. Dunlop Geomax MX-33, FIM Motocross Dünya Şampiyonası’ndaki yarışmacılarla yakın işbirliği içinde geliştirildi. KTM ve Husqvarna’nın 2021 serilerinde kullanılacak olan yeni Dunlop motosiklet lastikleri, dünyanın en iyi motokros yarışçıları tarafından MXGP’te de tercih ediliyor.

Dunlop Geomax MX-33 Şampiyonluk Sağlıyor

Dunlop motosiklet lastikleri, Geomax ürün serisi ile “Progressive Cornering Block Design Tasarımı”nı kanıtladı. Dunlop Geomax MX-33, sürücülerin ek yol tutuşundan faydalanmasına yardımcı olmaları için bu teknolojiyi sunuyor. Dunlop’un motokros serisinin hayati bir parçasını oluşturan Dunlop Geomax MX-33, şampiyonanın en iyi yarışçılarını şampiyonluğa taşıdı. Dunlop motosiklet lastiği, katıldığı sekiz 2019 MXGP yarışının beşini ve AMA Supercross Şampiyonası’nın ise her turunu kazandı. Bunun yanı sıra; Courtney Duncan’ın FIM Kadınlar Motocross Dünya Şampiyonası galibiyetini de destekledi.

Dunlop Motokros Serileri için Tercih Ediliyor

Dunlop Motosiklet Lastikleri EMEA bölgesi orijinal ekipman yöneticisi Miguel Morais: “KTM ve Husqvarna’nın yeni 2021 motokros serilerinin her biri için Dunlop Geomax MX-33 lastiğimizin orijinal ekipman olarak seçilmesinden gurur duyuyoruz. Bu, yüksek performanslı Dunlop motosiklet lastiği deseninin yarış başarılarındaki değerli rolü ile de kanıtlanmış olan rakipsiz çok yönlülüğüne işaret ediyor. Dunlop Geomax MX-33 lastiklerinin KTM ve Husqvarna kullanıcıları için yüksek yol tutuşu sunarak sürüş keyfini arttıracağından eminiz.”