Parts Alliance’ın Büyük Ödül Kazananı Belli Oldu

Parts Alliance, devam eden “Original Experience” için Carcraft MOT ve Service Center Ltd’nin büyük kazanan olduğunu onayladı. Rye, East Sussex merkezli garaj, tüm araba modelleri için geniş bir MOT ve servis çalışması üstlenerek 20 yıldır çalışıyor. İş ortakları; Phil Avery ve Joel Chandler, iş dışında klasik otomobil restarosyonu hizmetinden de yararlanıyor. Kazanan kazı kazan kartını bulan Joel; şimdi Delphi ve The Parts Alliance sayesinde Sardunya’ya uçuş ve konaklama ile VIP gezisinin tadını çıkaracak. Adada bir süre dinlendikten sonra, WRC’nin İtalyan ayağını yakından görme fırsatı da sunuluyor.

Toplamda 65 Bin Ödül Sunuluyor

“Original Experience” Delphi, Comma, MANN-FILTER ve NGK tarafından destekleniyor. Mart ayının sonuna kadar, The Parts Alliance üye şubelerinden satın alınan tüm orijinal ekipman kalitesi düzeyindeki ürünler kazı kazan kartıyla birlikte gelecek. The Parts Alliance’ın pazarlama müdürü Simon Moore, “Kazanacak daha pek çok muhteşem otomobil deneyimi ve toplamda 65.000 ödül var. Elbette bu uygulamanın asıl amacı, garajları ‘orijinal deneyimi’ elde etmelerini sağlama amacıyla güvenebilecekleri markaların kaliteli ürünlerini kullanmaya teşvik etmektir.” dedi.

Ödüller Arasında Lüks Geziler Yer Alıyor

Carcraft Servisleri, Joel’e göre “bildikleri ve güvenebilecekleri” belirlenmiş markalara uymayı tercih ediyor. Joel, “Delphi fren balatalarını, tanınmış bir markanın kaliteli ürünleri olarak belirliyoruz” dedi. Tişörtler, bereler, duvar saatleri, kupalar, oyun kartları ve daha birçok şey arasında, Maranello’da bulunan Ferrari fabrikasına ve PalmerSport günü boyunca Bedford Autodrome etrafında altı araba sürme fırsatı sunan GT’ye VIP gezi de dahil olmak üzere hala kazanılacak lüks geziler var.