Dunlop Sport All Season Dört Mevsim Lastiği

Yeni Dunlop Dört Mevsim Lastiği: Sport All Season

Dunlop’un geniş bir sıcaklık aralığında iyi yol tutuşu ve frenleme performansı sağladığını açıkladığı yeni dört mevsim lastiği piyasaya sunuldu. Yeni Dunlop Sport All Season, yanak bölgesinde 3PMSF (3 Zirveli Dağ içinde Kar Tanesi) işaretlemesini taşıyor. Bu işaretleme, lastiğin zorlu karlı zemin koşullarında sergilediği güvenli performansın onaylandığını gösteriyor.

Dunlop Sport All Season Tüm Koşullarla Başa Çıkabiliyor

Goodyear Avrupa’nın pazarlama direktörü Mike Rytokoski: “Dunlop Sport All Season, ılıman kış koşullarında üstün performans sunmak üzere tasarlanmış bir üründür. Üç zirveli dağ üzerinde kar tanesi (3PMSF) sertifikasıyla yeni Dunlop 4 mevsim lastiği; kuru, ıslak veya karlı fark etmeksizin her türlü hava koşuluyla başa çıkabilecek.”

Dunlop Sport All Season Özellikleri

Goodyear marka portföyünün bir parçası olan Dunlop, geçtiğimiz günlerde Vector 4Seasons Gen-3’ü sunan ana şirketin dört mevsim lastiği geliştirme tecrübesinden de yararlandı. Firmanın açıklamasına göre Dunlop Sport All Season, 3 önemli özelliğe daha sahip: İlk olarak; lastik karkasında kullanılan güçlü kuşaklar ve kaplamalar, viraj alırken daha fazla denge için destek sağlıyor. Bunun yanı sıra desen tasarımı, ıslak zeminlerde güçlü frenleme performansı sunuyor. Yüksek kapasiteli kanallar ve oluklar, su tahliyesini hızlandırarak suda kızaklamaya karşı daha fazla dayanıklılık sağlıyor. Son olarak yeni Dunlop 4 mevsim lastiği, çok fonksiyonlu polimer içeren yeni kauçuk bileşiği ile çok farklı hava sıcaklıklarında esnekliğini koruyabiliyor. Dunlop Sport All Season 14 ila 18 inç arası ebatlarda sunuluyor.