Dunlop Trailmax Mission

Yeni Dunlop Trailmax Mission Motosiklet Lastiği Tanıtıldı

Motosiklet pazarında en hızlı büyüyen segmentler arasında scrambler motosiklet lastikleri yer alıyor. Motosiklet üreticilerinin her zamankinden daha fazla ürün sunması ile birlikte sürücüler, uzun mesafeli yolculuklardan arazi sürüşlerine dek pek çok aktivitede bu araçları kullanıyor. Bununla paralel olarak; arazi koşulları için Dunlop Trailmax Mission ve uzun mesafeli yolculuklar için ise SportSmart TT Trail Dunlop motosiklet lastikleri sunuluyor. Dunlop’un üretim müdürü Dmitri Talboom: “Bu yıl piyasaya sürülen dört yeni Dunlop motosiklet lastiği ile pazardaki en yeni ve en çeşitli macera lastiği yelpazesini sunuyoruz.”

Dunlop Trailmax Mission Çok Yönlü Performans Sunuyor

Bugün macera motosikletleri uzun mesafeli sürüş için ideal olmanın yanı sıra; çamurlu arazilerde de yüksek performans sunabiliyor. Bu çok yönlülük, lastik üreticileri için zorluk oluşturuyor. Dunlop Trailmax Mission, arazide yüksek performans sunarken; aynı zamanda dayanıklılık ve yüksek stabilite sağlıyor. Dunlop motosiklet lastikleri için gerçekleştirilen testte ürün, aşınmaya karşı yüksek direnci ile de ön plana çıkıyor. Dunlop Trailmax Mission, arka aksta 12.800 kilometre ile arazide kullanılabilen bir lastik için oldukça etkileyici bir rakam sunuyor.

Dunlop Trailmax Mission Arazide Kullanılabiliyor

Dunlop Trailmax Mission, asfaltta uzun mesafeli yolculuklara çıkan ancak arazi sürüşü yapmayı da tercih eden sürücüler için mükemmel performans sunuyor. Dunlop motosiklet lastikleri arasında bu yönüyle öne çıkan ürün, yüksek diş derinliği ile arazide kullanıma imkân veriyor. Dunlop Trailmax Mission, hem ön hem de arka lastiklerde kullanılan “Staggered Step Teknolojisi” sayesinde avantaj sağlıyor. Bu teknoloji, lastik sırtının daha sağlam olmasını sağlarken stabiliteyi arttırıyor. Sırtı aşınsa dahi yeni Dunlop motosiklet lastiği üzerinde hâlâ arazide yüksek performans sergilemesini sağlayan oluklar yer alıyor.

Dunlop Motosiklet Lastikleri Teknolojisi

Dunlop Trailmax Mission , taşlı zeminlerde kullanım için yüksek dayanıklılığa sahip. Yeni Dunlop motosiklet lastiği özel sırt tasarımı ile arazi için düşük basınçta kullanıma izin veriyor. Özel oluk tasarımı, aynı zamanda; derin ve düzensiz izlerin olduğu arazilerde sürüş yapmayı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda; güçlendirilmiş lastik yanakları da darbelere karşı direnç sağlıyor. Dunlop Trailmax Mission ; Mission, Honda Africa Twin, Suzuki V-Strom, BMW GS, KTM 1290 / 1290S, 790R / 790S, Yamaha Ténéré gibi modellere uyacak şekilde; önde 19 ila 21 arkada ise 17 ila 18 inç arası ebatlarda sunuluyor. Dunlop motosiklet lastikleri ebat çeşitliliği ile çok sayıda sürücü ile buluşuyor.